Aktívny oddych
Predpoveď počasia
Ubytovanie – Penzión RACIBORPonúkame Vám nadštandardné ubytovanie v našom Penzióne RACIBOR. Ubytovacia kapacita penziónu je 20 osôb – v šestich dvojlôžkových a dvoch štvorlôžkových izbách. V prípade potreby vieme zabezpečiť jednu prístelku v piatich 2-lôžkových izbách navyše, a tak zvýšiť ubytovaciu kapacitu na 25 osôb pri zachovaní komfortu..

Vybavenie izieb:
« sociálne zariadenie – WC, rohová vaňa a umývadlo. (v 4-lôžkových izbách -sprchový kút) 
« stolík s kreslami
« šatník a komoda na odkladanie osobných vecí
« postele
« TV s diaľkovým ovládaním
« izby sú vykurované radiátorom ústredného kúrenia.
Dve južne orientované dvojlôžkové izby sú s balkónom.

Súčasťou penziónu sú aj reštaurácia a bar s príjemnou obsluhou a výbornými jedlami i nápojmi. Ubytovaným hosťom ponúkame aj stravovanie formou penzie. V objekte sa nachádza aj sauna. Parkovisko je v bezprostrednej blízkosti penziónu.

Free-WiFi - v celom objekte.

KONTAKT:


 email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spambotmi. Ak ju chcete vidieť, je potrebné aby ste mali zapnutý JavaScript.

 mobil: 0901/733 516Koláž – ubytovanie na penzióne
Ubytovanie – Chatka RACIBOR
Ponúkame Vám aj štandardné ubytovanie pre 8 osôb v samostatne stojacej chate RACIBOR hneď pri svahu.

Na chate v podkroví sa nachádzajú štyri dvojlôžkové izby a dve sociálne zariadenia. Sociálne zariadenia sú spoločné –  (sprchovací kút, umývadlo a WC). Izby a sociálne zariadenia sú vykurované elektrickými radiátormi.

Vybavenie izieb:

« postele a skrinka a poličky
« elektrická zásuvka
« vešiak na šaty

Súčasťou chaty je spoločenská miestnosť s kachľovou pecou a TV, a tiež kuchyňka. Chatku prenajímame celú bez ohľadu na počet osôb. (maximálna kapacita 8 osôb.) 


Koláž – ubytovanie chata Racibor