História
4. kolo Slovenského pohára MASTERS – 2009 06. 02. 2009
V nedeľu 1. februára 2009 sa na svahoch Skipark RACIBOR uskutočnilo 4. kolo Slovenského pohára MASTERS v slalome. Na dobre pripravených tratiach mohli diváci vidieť kvalitné výkony 72 pretekárov a pretekárok zo Slovenska aj zo susedného Poľska.


1. SKI Masters Club – 2009
Vitajte na novom internetovom portáli Skipark RACIBOR 20. 12. 2008
Vítame Vás v novom šate portálu Skipark RACIBOR. Novinkou sú informácie o stave vlekov a zjazdoviek, ktoré sa budeme snažiť udržiavať čo najaktuálnejšie. Ďalšie doplňujúce informácie môžete nájsť aj na portáli www.ski.sk.

Zároveň Vás prosíme o trpezlivosť ohľadom rýchlosti nového portálu a prípadných chýb. Pokúsime sa čo najskôr o nápravu. Ďakujeme.
Predstavujeme Vám... 28. 11. 2008
Predstavujeme Vám nové lyžiarske stredisko Skipark RACIBOR – Oravský Podzámok, ktoré sa nachádza v lokalite Raciborie, na trase z Dolného Kubína k Oravskej priehrade, iba 1 km od vyhľadávaného turistického centra Oravský Podzámok. V decembri 2007 sme úspešne spustili do prevádzky novú štvorsedačkovú lanovku, ktorá je pre Vaše pohodlie vybavená nábehovým pásom a má prepravnú kapacitu 2000 osôb za hodinu. V areáli je 7 km zjazdoviek rôznej náročnosti, vhodných pre stredne pokročilých, ale aj profesionálnych lyžiarov. Je tu aj detský vlek pre našich najmenších alebo pre úplných začiatočníkov, areál pre snowboardistov s vlastným vlekom a tiež upravovaná bežecká trať. Výnimočnosť strediska je v tom, že aj pri úplnom nedostatku snehu sme schopní v priebehu niekoľkých dní zasnežiť celú trať v dĺžke 1200 m. Viac>>


Úvodná koláž


Samozrejmosťou sú aj služby, ktoré poskytujú moderné lyžiarske strediská, ako je ski-servis, požičovňa lyží, lyžiarska škola, bufet rýchleho občerstvenia, reštaurácia, ubytovanie, či množstvo bezplatných parkovacích plôch. Viac>>

Pozývame Vás na lyžovačku na kvalitne upravené a široké trate, kde sa nemusíte obávať tlačenice a čakania na vlek. Pozývame hlavne celé rodiny, naše svahy sú ako stvorené pre rodinnú lyžovačku.