Počasie, stav zjazdoviek

Zjazdovky

28. 04. 2017
◄◄  Zatiahnuté  ►►
Sneh:
0 CM
Teplota:
6 °C
Podmienky:
Nevhodné

Predpoveď

Služby
Symbol - štvorsedačková lanovkaSki servis a požičovňa lyží Vám ponúka:

* predaj športovej a lyžiarskej výstroje
* servis: opravy sklzníc; nastavenia a montáže viazaní; voskovanie lyží; generálne opravy sklzníc
* zapožičiavanie lyží a lyžiarok: celkove 75 párov lyžiarskej výstroje a 15 ks snow­boardo­vej výstroje; požičiavanie prilieb, okuliarov, bobov a lopárov pre nejmenších

Požičiavaná výstroj je max. 3–ročná a navyše je po každom použití servisovaná, stopercentne pripravená pre ďalšie použitie.
Kontakt: 0903 470 052, e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spambotmi. Ak ju chcete vidieť, je potrebné aby ste mali zapnutý JavaScript.    
Ku celkovému komfortu prispejú aj lístky – magnetické karty, ktoré turnikety prečítajú aj vo vzdialenosti 40 cm bez toho, aby ich lyžiar musel vyťahovať z vrecka.

V stredisku je v prevádzke aj lyžiarska škola s kvalifikovaným inštruktorom a v budúcnosti sa ráta aj so založením lyžiarskeho oddielu, ktorý budú môcť navštevovať aj talentované deti zo sociálne slabších rodín.


Symbol - stravovanie
Možnosti stravovania:

* v penzióne Racibor v reštaurácii s kapacitou 60 miest viac>>
* v bufete s rýchlym občerstvením v bezprostrednej blízkosti zjazdovky s kapacitou 100 miestSymbol - ubytovanieMožnosti ubytovania:

* v penzióne Racibor, v 5 dvojlôžkových izbách s možnosťou prístelky, 1 dvojlôžkovej izbe bez prístelky a v 2 štvorlôžkových izbách s vlastnou kúpeľňou a sociálnym zariadením. Pre ubytovaných je k dispozícii aj sauna viac>>
* v chate Racibor, v bezprostrednej blízkosti zjazdovky, v dvoch 4-lôžkových a v dvoch 3-lôžkových izbách so spoločnými sociálnymi zariadeniami (2 WC a 2 sprchy).
Pre ubytovaných je k dispozícii spoločenská miestnosť s  krbom.
* v penziónoch v len 1 km vzdialenom Oravskom Podzámku, alebo v 8 km vzdialenom Dolnom Kubíne
* pripravujeme aj ďalšie ubytovacie kapacity priamo v lyžiarskom areáli.


Symbol - parkovanieParkovanie:

Parkoviská s dostatočnou kapacitou parkovacích miest sa nachádzajú v bezprostrednej blízkosti zjazdovkySamozrejmosťou sú aj toalety s teplou vodou priamo v areáli.

Kam po lyžovačke? Návštevníci majú po dobrej lyžovačke široké možnosti kultúrneho, spoločenského či iného športového vyžitia. Môžu navštíviť:

* kultúrne a spoločenské akcie, múzeá a pamiatky v neďalekej metropole Oravy, v Dolnom Kubíne.
* kultúrne pamiatky v susednom Oravskom Podzámku alebo v okolitých obciach.

* Zlaté kúpele Turčianske Teplice SPA & AQUAPARK cca.70 km. Viac info na: www.http://aquapark.therme.sk/


* relax v termálnych zariadeniach Oravice alebo Bešeňová, vzdialených do 50km.
* zimný štadión v Dolnom Kubíne s každodennými vyhradenými hodinami pre verejné korčuľovanie ako aj mož­nosť návštevy zápasov 1. hokejovej ligy.
* novootvorený akvapark Aquarelax v Dolnom Kubíne s bazénmi a vodným svetom.